KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15496007
nr 1549 6007
Claire View
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, "The Diver". Signerad, daterad -20. Olja på duk, 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 51x42 cm
Claire View (alias), artistnamn för en kvinnlig svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 juni 2023
kl 19:07:24
14/6 09:36:40
Claire View
Läs mer om Claire View